Reklama

Czy LG zamknie swój biznes mobilny?

Nowe informacje zdradzają, iż LG może zdecydować się na zamknięcie swojego biznesu mobilnego. Czy tak faktycznie się stanie?

Plotki na temat zamknięcia działu mobilnego przez LG pojawiły się kilka tygodni temu i szybko zostały zdementowane przez koreańskiego producenta. Tym razem podobne informacje pojawiają się po raz kolejny i wygląda na to, że sprawa może być poważna. Koreańczycy nie podjęli jednak jeszcze żadnej oficjalnej decyzji związanej z losem swojego biznesu mobilnego, ale nie można ukrywać, ze LG od lat boryka się z problemami związanymi ze swoimi smartfonami oraz dotarciem do nowych klientów.

Południowokoreańskie źródła twierdzą, że LG będzie chciało zamknąć swój mobilny biznes, zamiast sprzedawać go komuś innemu. Decyzja miałaby zapaść już w kwietniu 2021 roku, jednak warto pamiętać, że póki co to jedynie niepotwierdzona plotka.

Reklama

Nowa oś czasu stawia pod znakiem zapytania prezentację przez producenta swojego nowego, składanego urządzenia mobilnego. LG Rainbow miał zostać wprowadzony na rynek w pierwszym kwartale 2021 roku.  

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy