Darmowa nawigacja na Wszystkich Świętych

W dniach 29 października - 2 listopada 2010 roku NaviExpert wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji. Nawigację będzie można pobrać ze strony internetowej NaviExpert.

W okresie Dnia Wszystkich Świętych kierowcy stają przed koniecznością dotarcia do kilkunastu miejsc w bardzo krótkim czasie. Stąd potrzeba posiadania nawigacji, która będzie w stanie profesjonalnie doprowadzić do wyznaczonego celu. Dzięki rozkodowaniu dostępu do nawigacji NaviExpert posiadacze aplikacji będą mogli dotrzeć do wyznaczonego przez nich miejsca samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy pieszo.

- Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Dnia Wszystkich Świętych. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się do jej użyteczności - mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Reklama

Udostępniona nawigacja oferuje m.in. dane komunikacji miejskiej pochodzące z partnerskiego serwisu Jakdojade.pl. 1 listopada w sześciu największych miastach Polski (Warszawa, Szczecin, Łódź, Toruń, Poznań, Kraków) lista połączeń komunikacyjnych uwzględni specjalne linie komunikacyjne wprowadzone z okazji Dnia Wszystkich Świętych. Skorzystać będzie można również z funkcji nawigacji pieszej, która może się okazać niezwykle użyteczna w okresie Dnia Wszystkich Świętych, kiedy wiele ulic w pobliżu cmentarzy jest czasowo wyłączonych z ruchu, a trasę trzeba pokonywać pieszo.

Aplikacja będzie odkodowana od piątku 29 października od godziny 9: 00 do wtorku 2 listopada do godziny 12.00. Będzie można ją pobrać ze strony internetowej: http://www.naviexpert.pl/.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kierowcy | nawigacja | Wszystkich Świętych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy