Reklama

Disney + trafi do kolejnych krajów w Europie

Firma ogłosiła, że do 15 września, najnowsza usługa stremingowa amerykańskiego giganta zawita do kolejnych krajów w Europie. Niestety, Polski wciąż nie ma na tej liście.

Disney Plus to kolejna na rynku usługa SVOD oferująca dostęp do gigantycznej biblioteki filmów i programów telewizyjnych Disneya. Poza ogromną kolekcją zarówno współczesnych jak i klasycznych produkcji animowanych, Disney Plus oddaje nam także dostęp do najnowszych dzieł spod znaku Marvela czy Star Wars.

Wczoraj firma ogłosiła, że usługa zostanie wprowadzona do ośmiu kolejnych krajów europejskich. Od 15 września tego roku, Disney + będzie dostępne w Portugalii, Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii, Islandii, Belgii i Luksemburgu.

Pomimo, że na liście zapowiedzianych krajów brakuje na razie Polski, to obecność Disney Plus na naszym rynku jest niemal pewna. Niektóre z produkcji dostępnych w usłudze - jak chociażby popularny "Mandalorian" - już teraz posiada  polskie napisy, a nawet dubbing.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disney+ | sVOD

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy