Eee Pad Transformer 2 w październiku?

Bez wątpienia, jednym z najbardziej udanych i najlepiej sprzedających się tabletów z systemem Honeycomb jest Transformer. Od pewnego czasu krążą informacje dotyczące nowej wersji tego urządzenia. Wygląda na to, że Asus już wkrótce zaprezentuje następcę Transformera.

Zainteresowanie tabletami z systemem Honeycomb jest coraz większe - nie bez znaczenia jest również stale powiększająca się oferta. Dla osób, które rozważają zakup takiego urządzenia ważnych jest kilka czynników - jakość wykonania, konfiguracja sprzętowa, częstotliwość aktualizacji wydawanych przez producenta i oczywiście cena. W tym przypadku najlepiej wypada Asus Eee Pad Transformer.

Część osób odłożyła zakup Transformera na późniejszy termin - powodem jest oczekiwanie na wersję, która jest wyposażona zarówno w modem WiFi, jak i moduł obsługujący transmisję danych za pomocą sieci komórkowych. W międzyczasie zaczęły się pojawiać kolejne informacje na temat Transformera 2.

Asus w trakcie budowy swojego nowego tabletu najprawdopodobniej wykorzysta czterordzeniowy układ bazujący na najnowszej platformie Nvidia Tegra 3, która jest znana pod nazwą kodową Kal-El. W efekcie urządzenie ma być jeszcze szybsze, oferując większy potencjał w przypadku bardziej zaawansowanych gier i aplikacji.

Reklama

Tajwański producent podjął już wiele starań, aby w momencie debiutu rynkowego nie było problemów z dostępnością nowej wersji tabletu. W tym celu Asus zlecił wyprodukowanie ekranów dwóm różnym dostawcom - HannStarowi i Wintekowi. W związku z coraz konkretniejszymi ruchami ze strony Asusa spekuluje się, że Transformer 2 może pojawić się na rynku już w październiku tego roku.

Paweł Cebula

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Asus | Eee Pad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama