Reklama

F.R.E.Q 5 - nowe słuchawki od Mad Catza

We wrześniu tego roku firma Mad Catz planuje wprowadzenie na polski rynek słuchawek dla wymagających graczy. Najnowszy produkt nosi nazwę F.R.E.Q. 5 i jest przeznaczony dla użytkowników pecetów oraz Maków.

F.R.E.Q.5 mają 50 mm przetworniki umieszczone w przestronnych nausznikach. Dzięki nim słuchawki eksplodują potężnym brzmieniem stereo z szerokim zakresem dynamiki, basu, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk. Wraz ze słuchawkami użytkownik ma do dyspozycji odpinany mikrofon z redukcją szumów oraz podświetlanym włącznikiem MUTE, który informuje o jego włączeniu.

Nowe słuchawki wykonane są w ten sam sposób jak Mad Catz RAT Cyborg. Lekkie elementy metalowe oraz solidny plastik gwarantują wytrzymałość. Słuchawki mają sporo opcji regulacji w różnych płaszczyznach, co z kolei przekłada się na idealne dopasowanie do kształtu głowy i wygodne użytkowanie przez długie godziny gry.

Intuicyjne rozmieszczenie wszystkich kontrolerów ułatwia regulację bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wyciszenia mikrofonu, podkręcenia głośności czy regulacji ustawień korektora (gry, muzyka, chat) można dokonać jedną ręką, nie odrywając wzroku od monitora.

Reklama

Produkt objęty będzie 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wyniesie 599 zł.

Cechy urządzenia:

- magnesy neodymowe klasy N38 K, 50 mm,

- pasmo przenoszenia: 20Hz- 20KHz,

- kabel w oplocie: 2 m (USB); 1 m (3.5mm),

- kompatybilne z mp3 i smartfonami,

- odczepiany mikrofon z redukcja szumów.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Mad Catz | słuchawki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje