GALAXY S WiFi 4.0 - wszechpotężny odtwarzacz

Samsung rzuca wyzwanie iPodowi touch - na rynek trafi odtwarzacz GALAXY S WiFi 4.0 z 4-calowym wyświetlaczem Super Clear LCD i wszystkimi zaletami serii GALAXY, bez funkcji telefonu.

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 zapewnia nieustanną rozrywkę dzięki komunikacji wideo wykorzystującej technologię VoIP oraz urozmaiconym funkcjom odtwarzania filmów i muzyki z obsługą wielu kodeków.

Wyposażony w WiFi 802.11 b/g/n i oparty na systemie operacyjnym Android 2.2 (z możliwością aktualizacji do 2.3 Gingerbread po premierze handlowej), Samsung GALAXY S WiFi 4.0 umożliwia dostęp do aplikacji, całej gamy treści multimedialnych oraz innowacyjnych usług mobilnych. Obsługa VoIP za pomocą Skype'a umożliwia prowadzenie rozmów wideo poprzez WiFi, natomiast dostęp do serwisów społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook, pozwala utrzymywać kontakt z tymi, którzy są dla nas ważni. Usługa wideo Qik pozwala bez trudu nagrywać filmy i dzielić się nimi w Internecie z rodziną i przyjaciółmi.

Reklama

Dzięki dostępowi do ponad 230 000 aplikacji dostępnych na Android Market Samsung GALAXY S WiFi 4.0 można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym rozszerzeniem funkcjonalności urządzenia jest obsługa GPS umożliwiająca korzystanie z map Google i aplikacji nawigacyjnych.

Aparat i kamera pozwalają rejestrować wysokiej jakości filmy i zdjęcia, którymi można następnie podzielić się z innymi. Obecnie Samsung GALAXY S WiFi 4.0 obsługuje format DivX HD, umożliwiający odtwarzanie filmów w standardzie HD. Filmy i programy telewizyjne oglądane na dużym wyświetlaczu Super Clear LCD zachwycają wyrazistością i intensywnością. Dzięki obsłudze różnych kodeków, w tym m.in. MPEG4, H264, DivX, XviD, WMV, urządzenie pozwala odtwarzać niezliczoną liczbę dostępnych w Internecie materiałów.

Technologia Samsung SoundAlive ma zapewnić świetną jakość dźwięku, z głębszymi basami i większą klarownością, dzięki czemu można usłyszeć swoje ulubione utwory tak, jak chciał artysta. Nie zabraknie także wbudowanego głośnika. Szkoda tylko, że sprzęt nie ma wyjścia mini-HDMI.

Specyfikacja techniczna Samsung GALAXY S WiFi 4.0

System operacyjny Android 2.2 Froyo

(możliwość aktualizacji do 2.3 Gingerbread po premierze handlowej)

Wyświetlacz 4-calowy 800x480 WVGA Super Clear LCD

Procesor Procesor 1 GHz

Aparat Główny (tylny): Aparat 3,2 MP z AF

Przedni: VGA

Kamera Kodek: MPEG4 /H.264 / DivX/ XviD/ WMV

Odtwarzanie: wideo HD 720p (30 kl/s)

Odtwarzanie Audio MP3, WMA9, Ogg, Flac, AAC

Wyjście słuchawkowe 3,5 mm i głośnik stereo

Radio FM stereo, Dyktafon

Dodatkowe funkcje Android Market

Receiver

Dostęp do serwisów i usług Google

ThinkFree: przeglądarka/edytor dokumentów

GPS

Łączność Bluetooth 3.0

USB 2.0

WiFi 802.11 (b/g/n)

Sensor Położenia, cyfrowy kompas

Pamięć 8 / 16 / 32 GB + microSD (do 32 GB)

Wymiary 123,7 X 64,2 X 9,9 mm

Bateria 1200 mAh

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Android | Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy