Reklama

Headset Siberia V2 SteelSeries w sprzedaży

Jak informuje Impakt, już pod koniec bieżącego roku do oferty dołączą nowe słuchawki, szanowanej w środowisku graczy marki SteelSeries.

Siberia V2 to headset najwyżej klasy, dedykowany konsolom PS3 ale kompatybilny zarówno z Xboxem360 jak i z PC. Słuchawki zostały wykonane z miękkiej pianki obleczonej skórą dla zwiększenia komfortu użytkowania, a także by w jak największym stopniu zredukować odgłosy dochodzące z zewnątrz. Wbudowany, czuły mikrofon można w zależności od potrzeby schować w lewej obudowie nausznika.

Wprowadzona innowacyjna technologia LiveMix pozwala na precyzyjne sterowanie kanałami audio za pomocą zaledwie jednego przycisku. Umożliwia to odpowiednie zbalansowanie dźwięku by rozmowa z innymi graczami oraz odgłosy tła nie zagłuszały się nawzajem. Użytkownik ma do wyboru 4 poziomy : OFF, low (zredukowane tło dźwiękowe o 5dB co ułatwia prowadzenie rozmowy z członkami drużyny), medium (-15dB) oraz high (-25dB).

Reklama

pcformat_online

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama