iPhone 12 Pro Max od środka

Twórcy youtubowego kanału „iFixit” postanowi przyjrzeć się wnętrznościom najnowszego iPhone’a 12 Pro Max.

iPhone 12 Pro Max to największy wariant najnowszego urządzenia marki Apple. Niedawno w internecie pojawiły się zdjęcia ukazujące schowane pod odbudową podzespoły. Dzięki nim nie tylko potwierdziły się spekulacje na temat pojemności baterii, ale także nad delikatnie przeprojektowanym wnętrzu. Teraz na popularnym kanale Youtube "iFixit" zadebiutował film, na którym możemy własnymi oczami przekonać się co skrywa nowy iPhone.

Nie jest tajemnicą, że iPhone 12 Pro Max firmy Apple może pochwalić się większym aparatem głównym niż pozostałe warianty telefonu. Fakt ten potwierdza także nagranie, które jasno dowodzi, że cały mechanizm wyraźnie zyskał na rozmiarze.

Reklama

Film pokazuje także nowy, zakrzywiony design baterii, która teraz posiada 3687 mAh, czyli o około 10 proc. mniej niż w przypadku poprzednika. Rozmiar płyty głównej jest natomiast dokładnie taki sam, jak w przypadku iPhone'a 12 i iPhone'a 12 Pro. Wrażenie robi także sporych rozmiarów głośnik oraz nowy Taptic Engine, który pozwala na działanie silników wibracyjnych z różną częstotliwością.

Całość można obejrzeć na poniższym materiale.


Artykuł sponsorowany: Co warto wiedzieć o najnowszym iPhone 12?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy