Jak go odzyskać

Jestem mężatką, ale nie układało nam się z mężem. Poznałam kogoś. Jemu z żoną też się nie układało. Miał się rozwieść. Ja również. Chcieliśmy być razem, ułożyć sobie życie.

Jestem mężatką, ale nie układało nam się z mężem. Poznałam kogoś. Jemu z żoną też się nie układało. Miał się rozwieść. Ja również. Chcieliśmy być razem, ułożyć sobie życie.

Kochał mnie bardzo. Chciał mieć ze mną dziecko. Mówił, że jestem jego wyśnionym ideałem, jego żona też jak mnie zobaczyła, stwierdziła, że on o takiej kobiecie zawsze marzył. Dla niego poświęciłam wszystko: dom, rodzinę, pracę, mieszkanie. Bałam się zajść w ciążę, bo bałam się, że mnie zostawi w ciąży lub z malutkim dzieckiem. Ale mówił, że małżeństwo z nią to błąd młodości. Teraz jest dojrzały, dorosły, wie czego chce i dąży do osiągnięcia celu, którym jest bycie ze mną.

Zdecydowałam się na dziecko. Staraliśmy się o nie pół roku. W końcu się udało. Cała moja rodzina, znajomi, jego rodzice i znajomi również - wszyscy o nas wiedzieli, bo on chciał, żeby wiedzieli. Jak się dowiedział o dziecku to bardzo się cieszył. Jeździł ze mną do lekarza na wizyty. Widział maleństwo na USG. I nagle z dnia na dzień bez słowa mnie zostawił.

Reklama

Nawet nie chce ze mną rozmawiać. Nie chce dziecka, nie chce nas znać. A ja nie wiem co robić, gdzie się podziać, mam ochotę się zabić, bo życie bez niego nie ma sensu. Kocham go, tęsknię za nim.

Teraz trzyma mnie przy życiu to maleństwo, ale jak urodzę to skończę ze sobą, bo nie będę miała innego wyjścia. Chcę go odzyskać, ale nie wiem jak. Wiem, że znalazł sobie inną, młodszą, a teraz możliwe że wrócił do żony. Co mam robić? Pomóżcie. Wiem, że wielu z was mnie potępi, ale ja zaczęłam się z nim spotykać jak już byłam pewna, że rozwód jest nieunikniony. On też powiedział mi, że nie będzie z nią, bo nic do niej nie czuje, nie kocha jej. Co mam robić? W końcu

będziemy mieć dziecko i poświęciłam dla niego wszystko, a teraz zostałam z niczym.

Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów. Liczymy na Waszą pomoc. Wiele osób potrzebuje rady i wsparcia, więc pomóżmy sobie nawzajem.

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelników - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziecko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy