Reklama

Jak projektują aplikacje m.in. w Google, SoundCloud, IBM i Uber? Dowiesz się na MCE!

Dobre praktyki w projektowaniu aplikacji VR i AR. Dobrze zdefiniowany interfejs aplikacji tworzonej na system Android. 10 lat historii Apple oczami doświadczonego programisty iOS. To tylko wybrane tematy konferencji MCE - wydarzenia tworzonego przez projektantów i inżynierów dla projektantów i inżynierów aplikacji mobilnych, VR, AR, webowych i innych. Czwarta edycja MCE odbędzie się w Warszawie 8-9 maja. Dla naszych czytelników mamy 15% zniżki

MCE to konferencja stworzona dla projektantów oraz inżynierów, którzy szukają praktycznej wiedzy na temat UX i UI, jak i sprawnego tworzenia skalowalnych systemów, na których oparte są aplikacje mobilne, webowe, VR czy AR.

Virtual Reality i Augmented Reality to nowość w formule MCE - podczas trzech ostatnich edycji organizatorzy skupiali się na aplikacjach webowych i mobilnych. Skąd zwrot w stronę najnowszych trendów IT oraz od kogo uczyć się tworzenia takich aplikacji?

-       Wirtualna rzeczywistość to teraźniejszość, a nie przyszłość IT. “Augmented Reality" zbliża się wielkimi krokami. Na MCE staramy się pokazywać zarówno teraźniejszość, jak i przyszłość - dlatego zaprosiliśmy najlepszych praktyków tych dziedzin, m.in. z Google, od których uczestnicy będą mogli wiele się nauczyć - tłumaczy Jarosław Potiuk, organizator wszystkich edycji MCE, Główny Inżynier Oprogramowania w Polidei 

Reklama

Google, IBM, SoundCloud, Uber - praktycy z wiodących firm IT na scenie

W agendzie duży nacisk położono na tematy atrakcyjne z jednej strony dla projektantów i inżynierów aplikacji osobno, jak i na zagadnienia ułatwiające współpracę między całymi zespołami. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów, a także porozmawiać osobiście w luźnej atmosferze afterparty m.in. z:

●     Manuelem Clement, VR i UX Designerem Google, odpowiedzialnym m.in. za projekt Google X oraz wiele znanych Google Doodles

●     Siri Betts-Sonstegard, Design Researcher i Service Designer w IBM

●     Fernando Cejas, Software Engineer w SoundCloud

●     Ty Smith, Tech Lead w Uber, odpowiedzialny za aplikację Uber na system Android

Część merytoryczna MCE w tym roku jest wyjątkowo zachęcająca. Organizator zaprosił specjalistów z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm. Z aplikacji tworzonych przez prelegentów MCE korzystają miliony użytkowników dziennie.

Sprawdź, jaką wiedzą podzielą się z Tobą osobiście już w maju w Warszawie!

Dołącz do międzynarodowego spotkania pod hasłem Positive Tech!

Nadchodząca edycja konferencji odbywa się pod hasłem Positive Tech, rozumianym jako technologia tworzona dla ludzi, pomagająca rozwijać świat i wzbogacająca ludzkie doświadczenia. Organizatorzy podkreślają, że w rozwoju technologii nie chodzi o tworzenie jak największej liczby rozwiązań, a o tworzenie mądrzejszych i lepszych rozwiązań.

Idea ta zdaje się przemawiać do uczestników - do tej pory na MCE zarejestrowali się projektanci i programiści z Polski, Stanów Zjednoczonych, Francji, Włoch, Niemiec, Czech, Anglii, Słowacji i Węgier.

MCE zapowiada się jako prawdziwie międzynarodowe spotkanie najlepszych i  ambitnych projektantów i programistów aplikacji. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, które ułatwią Wam nawiązywanie nowych znajomości i networking.

Odbierz zniżkę dla czytelników Interii!

Jeśli chcesz znaleźć się w gronie najbardziej utalentowanych designerów i inżynierów aplikacji z niemal całego świata, zobacz relację z tamtego roku i dołącz do MCE! Rejestracja jest otwarta i dostępna pod adresem: https://mce4.evenea.pl. Na hasło “interia_mce" otrzymacie 15% rabat.

 

Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje