JUGMajster - plebiscyt na najlepszego prelegenta z dziedziny IT!

Jak wygląda praca programisty od kuchni? Jak bardzo liczy się dobra atmosfera? Większość pracowników firm zgodzi się, że zgrany zespół to niemal połowa sukcesu. Świadomość, jak ważni są ludzie, jest coraz wyższa, ale nie zaszkodzi o tym przypomnieć. Okres wakacyjny jest idealny, by poruszyć polską społeczność Java i zachęcić jej członków do pokazania, jak świetnie im się razem pracuje!

JUGmajster to niepowtarzalny tytuł przyznawany na rok najlepszemu prelegentowi pochodzącemu z jednej z lokalnych Java User Groups. Do plebiscytu dołączyć może każdy członek JUGu, który do tej pory sprawdzał się w roli mówcy na lokalnych spotkaniach, jednak warunki są jasne - musi to być jego pionierskie wystąpienie na ogólnopolskiej scenie.

Dlaczego wybieramy JUGmajstra?

Żeby pokazać, jak silna jest społeczność Java w Polsce. Na JDD JUGi mają okazję do zaprezentowania się szerokiemu gronu ponad 800 specjalistów, a ich członkowie mają okazję wymienić się doświadczeniami z kolegami z innych części kraju. Wybory JUGmajstra angażują największe JUGi w Polsce, a organizatorzy konferencji są otwarci na współpracę z nowymi społecznościami.

Reklama

JUGmajster aktywuje całą społeczność JDD, nie tylko kandydatów do tytułu. W plebiscycie mogą głosować wszyscy uczestnicy konferencji - to właśnie oni odpowiedzialni są za ostateczny werdykt. Mimo to najważniejsi są właśnie nowi prelegenci. Dla nich to szansa na wystąpienie na dużej scenie u boku doświadczonych prelegentów, zdobycie cennego, udokumentowanego doświadczenia, a także zebrania feedbacku od słuchaczy i ekspertów.

Wszystko o Java -15%

W JDD warto wziąć udział nie tylko ze względu na plebiscyt. Co roku na konferencji omawiane są tematy z różnych dziedzin związanych z Java i prezentowane na różnych poziomach zainteresowania. Każdy, zarówno początkujący, jak i doświadczony Javowiec, znajdzie coś wartościowego w tegorocznej agendzie.

Właśnie dlatego organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników 15% zniżki na bilety z kodem: JDD_interia

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama