Lenovo IdeaPad K1 w przedsprzedaży

1 lipca to dzień należący nie tylko do HP TouchPada, który pojawił się w sklepach w Stanach Zjednoczonych. Dziś triumfy święci także tablet Lenovo IdeaPad K1, którego przedsprzedaż online rozpoczęła się dziś.

Urządzenie można zakupić w internetowym sklepie Amazon za 499 dolarów. Niestety, strona internetowa informuje, że towar jest niedostępny, a data fizycznej obecności tabletów w magazynach nie jest jeszcze znana. Na podstawie doświadczeń z przeszłości możemy założyć, że skoro IdeaPad K1 pojawił się w przedsprzedaży, wysyłka urządzeń rozpocznie się lada dzień.

Za cenę 499 dolarów otrzymujemy tablet wyposażony dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 T20 1GHz (zamiast wcześniejszego procesora Qualcomm Snapdragon 1.3GHz), 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli, czytnik kart pamięci microSD, wyjście microHDMI, slot kart SIM, mikrofon, złącze audio jack 3.5 mm oraz 32GB pamięci wewnętrznej. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android Honeycomb.

Jarosław Sroka

Źródło informacji

tabletowo.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy