Reklama

LG LW980S - obraz 3D dla graczy i kinomaniaków

LG Electronics przygotowała na święta ofertę telewizorów 3D Full LED LW980S, które oprócz technologii polaryzacyjnej oferuje ciekawe rozwiązanie dla graczy.

Najnowsza linia telewizorów LG Cinema 3D - LW980S (w rozmiarach 47 i 55 cali) to połączenie dwóch technologii: NANO FULL LED oraz CINEMA 3D. W linii LW980S, LG po raz pierwszy zastosowało technologię Duel View, dzięki której użytkownicy m.in. konsol Xbox 360 odkryją zupełnie nowy wymiar gamingu. Gracze uzyskują możliwość korzystania z trybu split screen, dzięki któremu na jednym ekranie TV LG LW980 otrzymują dwa oddzielne obrazy przy pomocy specjalnych okularów polaryzacyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu każdy z nich widzi własny obraz gry, co jest podobne do efektu jakby grali na 2 oddzielnych monitorach.

W technologii Duel View telewizor automatycznie konfiguruje sygnał wysyłany z konsoli, po czym dochodzi do nałożenia się na siebie poszczególnych części podzielonego ekranu. Następnie użytkownicy muszą jedynie założyć specjalne okulary polaryzacyjne, gdzie jedna para jest wyposażona w szkła wyświetlające tylko pasmo prawe, a druga w szkła obsługujące wyłącznie pasmo lewe. Właśnie dzięki temu gracze mogą korzystać z trybu multiplayer na jednym telewizorze, widząc swój pełnowymiarowy obraz.

W zestawie znajduje się pilot Magic Motion, umożliwiający nawigację oraz 7 par lekkich okularów polaryzacyjnych 3D. Jak również 1 komplet okularów Duel View składający się z 1 pary okularów A i 1 pary okularów B.

Reklama

Technologia NANO FULL LED od LG to zaawansowany technicznie system podświetlania stosowany obecnie w linii telewizorów Premium od LG. Polega ona na bezpośrednim podświetleniu mikroskopijnych punktów, nadrukowanych na niezwykle cienkiej folii umieszczonej na matrycy telewizora. Dzięki temu zabiegowi, światło jest rozpraszane w efektywny i równomierny sposób, dając obraz o kontraście - 10 000 000:1. Technologia NANO FULL Led pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów obrazu oraz doskonałe odwzorowanie płynności ruchu.

W przypadku tradycyjnych rozwiązań, opierających się na krawędziowym umieszczeniu lamp LED, cały obraz jest wyświetlany z taką samą mocą i intensywnością. W przypadku podświetlenia bezpośredniego jak w LW980S, z podziałem na strefy, każdy punkt jest odpowiednio rozświetlany (jasne barwy) lub wygaszany (ciemne punkty ekranu).

Dzięki zastosowanej polaryzacyjnej technologii CINEMA 3D telewizor wyświetla obraz 3D bez jakichkolwiek zakłóceń. Oznacza to, że widzowie mogą oglądać trójwymiarowe treści przez dłuższy czas, bez bólu i zawrotów głowy, które czasami pojawiają się w przypadku modeli migawkowych 3D - tak twierdzi producent.

Telewizor wyposażony jest także w platformę SMART TV, umożliwiającą korzystanie z serwisów oraz aplikacji internetowych. Jeżeli więc pociechy znudzą się kolejną emisją filmu "Kevin sam w domu" zawsze istnieje opcja zabawy przy grach edukacyjnych lub wypożyczenia filmu z bogatej oferty VOD, również w 3D.

W przeciwieństwie do innych telewizorów cienka ramka modelu LW980S nie wpływa znacząco na jakość dźwięku. Wszystko dzięki subwooferowi zamontowanemu z tyłu modelu LW980S, który ulepsza głębie niskich tonów. Telewizor posiada ponadto inteligentne czujniki mierzące poziom naświetlenia w pomieszczeniu i automatycznie dostosowuje podświetlenie ekranu do panujących warunków. Tym samym obraz jest wyraźny o każdej porze dnia, a dodatkowo zużywana jest mniejsza ilość mocy.

Pilot Magic Motion w komplecie

Korzystając z pilota Magic Motion, użytkownicy telewizora LW980S mogą sterować treściami premium, w jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny sposób. Ponadto dzięki funkcji Smart Share bezprzewodowe przesyłanie treści między telewizorem, telefonem komórkowym i innymi urządzeniami cyfrowymi staje się proste.

Sugerowane ceny:

47LW980S - ok. 8999 zł

55LW980S - ok. 11999 zł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy