Ludzkie DNA zawiera w sobie matematyczny podpis istot pozaziemskich?

Według naukowców z Kazachstanu, ludzkie DNA zostało zaprojektowane wedle specjalnego kodu skonstruowanego przez zaawansowaną cywilizacją. Takie wnioski uzyskano dzięki badaniu o nazwie "Sygnał Wow! ludzkiego kodu genetycznego", który jest biologiczną wersją projektu SETI.

Naukowcy natrafili na ślady kodu matematycznego umiejscowionego w ludzkim DNA. Jest to coś tak niezwykłego, że nie może być wyjaśnione przez zwyczajny proces ewolucji, jak zakładają modele tradycyjne . W starciu z takim odkryciem, popularne teorie o starożytnych astronautach i pomysł, że ludzie są rezultatem inżynierii genetycznej nie brzmi już tak prowokacyjnie. Niezliczona ilość starożytnych tekstów wspomina o tym, jak ludzie zostali stworzeni na obraz "bogów", a teraz nauka jest o krok bliżej do uznania tego za fakt. 

Ale przejdźmy do konkretów. Naukowcy opisali swoją tezę w następujących słowach: "Raz ustanowione stałe kodu mogą pozostać niezmienione nawet w kosmicznych skalach czasowych. W związku z tym DNA stanowi  wyjątkowo niezawodne miejsce na przechowywanie inteligentnego podpisu. Nawet, gdy genom jest już odpowiednio przepisany w nową formę, kod z podpisem pozostaje niejako zamrożony w komórce i przekazany jej potomstwu, co w rezultacie pozwala ma na przetrwanie w czasie i przestrzeni".  

Reklama

Teoria przedstawiona przez dwóch naukowców sugeruje, że ludzkie DNA jest skonstruowane tak precyzyjnie, że ujawnia się w nim "zespół arytmetycznych i ideograficznych wzorców języka symbolicznego". Brzmi to oczywiście mocno niezrozumiale dla kogoś kto nie zajmuje się na co dzień matematyką, niemniej rezultaty otrzymane przez naukowców z Kazachstanu doprowadziły innych badaczy do sugestii, że ludzie mogli być w rzeczywistości owocem inżynierii genetycznej lub mogą pochodzić spoza naszego układu słonecznego.

Oczywiście nikt nie usiłuje jeszcze wmawiać, że rasa obcych stoi za powstaniem ludzi. Na pomoc idzie tu bowiem teoria panspermii, zgodnie z którą zaszczepienie życia na Ziemi miało miejsce w wyniku kolizji naszej planety z bliżej nieokreślonym ciałem niebieskim lub zwyczajnym meteorytem. Jednak jeśli nasze DNA prezentuje tak duży poziom zaawansowania, jak twierdzą naukowcy z Kazachstanu, to gdzie mógł mieć miejsce początek tej podróży?

Innemedium.pl
Dowiedz się więcej na temat: DNA | panspermia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy