Lustro XXI wieku

Lustro nie musi być wyłącznie zwierciadłem, w którym co rano oglądamy naszą zmęczona twarz. Może też być ciekawym gadżetem! Mirror Screen to interaktywny ekran lustrzany, działający na zasadzie zbliżonej do lustra weneckiego. Po włączeniu urządzenie jest ekranem o rozdzielczości Full HD natomiast w chwili wyłączenia obraz znika, a tafla odzyskuje pełnowartościową funkcję zwierciadła.

Powierzchnia ekranu jest interaktywna. Oznacza to, że można manipulować wyświetlanymi treściami podobnie jak na ekranie komputera. Jednakże w tym wypadku zamiast myszki używa się palca.

Mirror Screen można zatem nazwać telewizją w lustrze. Aby zwierciadło pełniło funkcję telewizora wystarczy podłączyć je do antenowego gniazdka. Produkt może również służyć do wyświetlania filmów, animacji i dowolnych treści pochodzących ze standardowych źródeł obrazu jakimi są komputer lub odtwarzacz DVD. Dodatkowa zaleta to efekt 3D oraz "wyszparowania" obrazu, co oznacza, że po odpowiednim przygotowaniu animacji, na tafli lustra pojawia się sam obiekt bez widocznego tła.

Reklama

Mirror Screen jest dostępny w rozmiarach od 19 do 50 cali. Obsługa odbywa się bezpośrednio w tafli lustra lub za pośrednictwem pilota. Dźwięk tak jak w klasycznych odbiornikach TV jest emitowany za pomocą wbudowanych głośników. Bez problemu można też podłączyć nagłośnienie zewnętrzne. Obraz może pochodzić z bezprzewodowej transmisji WiFi lub innego łącza cyfrowego czy analogowego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: full hd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy