Reklama

Microsoft Outlook nie działa na całym świecie

Usługa Microsoft Outlook przestała działać na całym świecie – wpływając zarówno na aplikacje, jak i wersję Web. Microsoft potwierdził, iż boryka się z problemem.

Usługa Microsoft Outlook nie działa na całym świecie - zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i w wersji aplikacji dla systemu Windows czy mac OS. Microsoft potwierdził, iż boryka się z problemami, które mogą dotykać wiele osób w kilku regionach świata. Firma zbiera dane z infrastruktury, które pozwolą ustalić przyczynę problemu. Bardzo możliwe, że awaria została spowodowana przez ostatnie zmiany nanoszone przez Microsoft w kontekście usług Office 365. To także druga poważna awaria usług amerykańskiej firmy w przeciągu ostatniego tygodnia.

Reklama

Microsoft nie podał w pełni szczegółów głównej przyczyny awarii, więc zapewne nigdy nie dowiemy się, co dokładnie się stało i dlaczego poczta Outlook nie działa dwa razy w ciągu tygodnia.

Microsoft informuje, iż usługa Outlook powinna zacząć działać poprawnie w przeciągu maksymalnie kilku godzin. Nie wiadomo jednak, ile trzeba będzie poczekać na rzeczywiste rozwiązanie problemu.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Outlook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje