mytaxi integruje Mapy Google jako nawigację

​W ramach najnowszej aktualizacji aplikacji mytaxi dla kierowców, Mapy Google zostają z nią zintegrowane jako nawigacja. Od teraz trasa dojazdu będzie widoczna i aktualizowana w czasie rzeczywistym w aplikacji kierowcy, co pozwoli mu zobaczyć aktualne natężenie ruchu na drodze, a także pojawiające się na trasie korki i utrudnienia.

mytaxi jest jedną z pierwszych aplikacji, która dokonała pełnej integracji Map Google w swoim systemie. Kierowcom mytaxi pozwoli ona skrócić czas dojazdu do miejsca docelowego i sprawi, że będą poruszać się po mieście z większą efektywnością.

- Wykorzystanie Map Google jako nawigacji w aplikacji mytaxi dla kierowców to pewność dla pasażera, że jedzie optymalną trasą zasugerowaną przez aplikację. Wystarczy, aby pasażer podając adres docelowy poprosił kierowcę o posłużenie się nawigacją. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie zwłaszcza dla pasażerów nieznających miasta, którzy chcą być pewni, że trasa, którą jedzie kierowca jest najbardziej dogodna i najszybsza w danym momencie - powiedział Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce.

Reklama

Dzięki dokładniejszej geolokalizacji dostępnej w aplikacji mytaxi, kierowca będzie mógł sprawdzić bezpośrednią trasę do pasażera. W momencie, gdy kierowca zaakceptuje zamówienie, zostanie skierowany do miejsca docelowego za pomocą niebieskiej linii na mapie i otrzyma precyzyjne informacje o czasie przejazdu. W aplikacji kierowcy dołączone zostaną również komunikaty głosowe i ogólny podgląd trasy, umożliwiający jego przybliżenie bądź oddalenie.

- Naszym celem w integracji z Mapami Google jest poprawa komfortu zarówno kierowców, jak i pasażerów. Pasażerowie będą mogli mieć pewność, że zostaną przewiezieni trasą pozbawioną korków i utrudnień, a kierowca nie będzie już marnować czasu na poszukiwanie alternatywnych tras na dodatkowych urządzeniach - powiedział Johannes Mewes, CPO mytaxi.

Aktualizacja aplikacji mytaxi dla kierowców jest już dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem iOS i Android. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.mytaxi.com/googlemaps.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: mytaxi | Mapy Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy