Na 20 kwietnia Apple zapowiedziało event - będą nowe iPady?

Apple oficjalnie potwierdziło, że ich kolejna prezentacja została zaplanowana na 20 kwietnia. Jej hasło brzmi “Spring Loaded”. Na jakie premiery możemy liczyć?

Wszystkie przecieki wskazują na premierę nowych iPadów, w tym pierwszego modelu z ekranem wykonanym w technologii mini LED. Dostępne, nieoficjalne informacje, mówią o odświeżonym iPadzie mini. Urządzenie doczeka się skanera linii papilarnych umieszczonego pod wyświetlaczem. Apple ma obecnie opracowywać tego typu rozwiązanie także do innych sprzętów. Plotki na temat Touch ID umieszczonego bezpośrednio pod ekranem pojawiają się już od bardzo dawna.

Reszta iPada Mini 6 pozostanie taka sama, jak w przypadku poprzednich generacji sprzętu. Aparat nadal będzie mały, a krawędzie tabletu zostaną skutecznie zmniejszone oraz dostosowanego do nowego języka projektowania Apple.

Reklama

W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji na temat zestawu AR/VR autorstwa Apple, ale na taką premierę jest stanowczo za wcześnie. 

Mark Gurman, pracownika agencji Bloomberga, twierdzi, że Apple pracuje nad produktem, który łączyłby dekoder Apple TV z głośnikiem HomePod. Całość miałaby obejmować także kamerę do wideokonferencji za pośrednictwem telewizora i innych funkcji inteligentnego domu.

Za siedem dni będziemy wiedzieć, które z przecieków okazały się celne.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama