Reklama

Netflix udostępnił listę najbardziej popularnych tytułów

Nowa funkcja popularnej platformy sVOD umożliwia podgląd 10 najchętniej oglądanych seriali i filmów.

Top 10 w serwisie Netflix to swoisty ranking najbardziej popularnych produkcji dostępnych do obejrzenia w danym kraju. Uwzględnia on zarówno film jak i seriale, a co ważniejsze, jest codziennie aktualizowany. Może stanowić świetną opcję dla niezdecydowanych osób chcących poszerzyć swoje zainteresowania filmowe.

Na obecną chwilę w Polsce prym wiodą seriale "Narcos. Meksyk", "Locke & Key" oraz "Psia Akademia". Wśród filmów są to produkcje "Jego ostatnie życzenie", "Isi i Ossi" oraz "Juliusz".

W celu sprawdzenia nowej funkcji wystarczy udać się do wybranej kategorii "Seriale i programy" lub "Filmy". Lista najchętniej wybierany produkcji pojawi się na samej górze strony. Filmy, które aktualnie znajdują się w rankingu otrzymają tez stosowną adnotację do opisu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | sVOD | filmy | ranking

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy