Netflix wprowadza nową funkcję - dotyczy pobierania filmów

Popularny serwis sVOD już od jakiegoś czasu umożliwia użytkownikom pobieranie programów telewizyjnych i filmów na mobilne urządzania. Teraz funkcja pobierania otrzymała usprawnienie.

Oglądanie Netflixa w trybie offline jest możliwe już od jakiegoś czasu. Funkcja jest niezmiernie pomocna w przypadku utknięcia np. w korku lub dłuższej przesiadki na lotnisku. Z uwagi na nie zawsze odpowiedni dostęp do sieci, możliwość wcześniejszego pobrania ulubionego serialu, nierzadko pozwala zająć czas w przyjemny sposób. Co jednak, gdy przed podróżą zapomnieliśmy pobrać kolejne materiały?

Z pomocą przychodzi nowa funkcja Netflixa o nazwie "Pobieranie dla Ciebie". Dzięki niej platforma sVOD będzie samodzielnie, w pełni automatycznie i na bieżąco pobierać polecane programy i filmy na nasze urządzenie mobilne zgodnie z określonymi przez nas upodobaniami. Oczywiście użytkownicy będą mieli możliwość włączania i wyłączania rozwiązania, a także samodzielnie wybrać ilość miejsca, którą chcą przeznaczyć na pobierane materiały.

Reklama

Nowe rozwiązanie jest obecnie wdrażane na telefony z systemem Android. Niebawem ma się pojawić również na urządzenia oparte o iOS. 

Zobacz nowe artykuły w promocyjnych cenach na ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | sVOD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama