Reklama

Nowe karty pamięci MicroSDHC od GT

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowe, dwukrotnie mniejsze od standardu mini-SD, karty pamięci o pojemności 2, 4, 8 i 16 GB, przeznaczone do urządzeń mobilnych korzystających z dodatkowej pamięci.

Nowe karty pamięci MicroSDHC od GT są połączeniem zaawansowanej miniaturyzacji oraz optymalnej pojemności, co jest wynikiem zastosowania technologii ośmiu złączy (pinów). Standard MicroSDHC to nie tylko zmniejszenie wymiarów nośnika do rozmiarów paznokcia, ale również oszczędność energii, co przekłada się na mniejsze obciążenie baterii telefonu, aparatu fotograficznego czy kamery cyfrowej.

Karty pamięci GT w formacie Micro-SD-Trans-Flash to najmniejsze seryjnie produkowane nośniki dostępne na rynku. Współpracują z mobilnymi urządzeniami nowej generacji, zapewniając dodatkową, zminiaturyzowaną pamięć.

Reklama

Do każdej karty MicroSDHC firma KL TRADE dodaje adapter standardowej karty SD, dzięki czemu może ona również być wykorzystana w czytnikach obsługujących ten format. Sugerowana cena nowych kart - zależnie od pojemności - wynosi od 26 do 150 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: karty pamięci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy