Oglądaj przerażająco dobre filmy na Samsung Tab 3

Tab 3 od Samsunga jest już dostępny dla szerokiego grona miłośników technologicznych nowinek. Czym wyróżnia się od swoich poprzedników? Czy warto skusić się na jego zakup?

Koreański producent postawił tym razem przede wszystkim na wygodę użytkowników. Ergonomiczne kształty, dopracowany wygląd - to z całą pewnością atuty prezentowanego urządzenia. Ale nie wszystkie. Bo choć Samsung Galaxy Tab 3 nie zaskakuje wyglądem w zestawieniu z wcześniejszymi produktami tej linii, to jednak jest narzędziem, z którego może skorzystać całkiem spora grupa użytkowników. Sięgnąć po niego powinny osoby poszukujące urządzenia wielozadaniowego, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Wykorzystać można go do wielu celów - oglądania zdjęć, filmów, czytania książek czy przeglądania zasobów internetu. To oznacza, że sprawdzi się w każdej sytuacji.  

Reklama

Od strony technicznej Tab 3 nie różni się zbytnio od swoich poprzedników. Użytkownik otrzymuje 10.1 calową matrycę o rozdzielczości 1200x800, 1,5 GB pamięci RAM i całkiem dobry akumulator. Producent postawił również na dwurdzeniowy proces Intel Atom Z2560 o taktowaniu 1,6 GHz. Do dyspozycji użytkownika jest ponad 11 GB - bez obaw o brak miejsca można oglądać filmy, cykać fotki czy przechowywać wszelkie dokumenty. Nie bez znaczenia jest duża powierzchnia urządzenia - dzięki niej tablet nie grzeje się. To niewątpliwy plus, który zauważy każdy użytkownik przez dłuższy czas wykorzystujący produkt.

Oglądaj i dziel się ze znajomymi 

Nowoczesny Samsung Tab 3 wyposażony został w szereg podstawowych i dodatkowych funkcji. Wspomnieć warto o Smart Stay czy trybie blokowania. Użytkownik może korzystać również z S Voice czy Pop Up Play. Ostatnia funkcja powinna być interesująca zwłaszcza dla wytrawnych kinomanów. Ale jest też coś dla miłośników dobrych dźwięków - Group Play sprawia, że każdy użytkownik usłyszy ulubione dźwięki w dobrej jakości. Poza przydatnymi funkcjami nie można zapomnieć, że urządzenie wyposażone zostało w aparat, dzięki któremu nie jest konieczne noszenie przy sobie dodatkowo aparatu fotograficznego.

Zgarnij w konkursie

Samsung Tab 3 to gratka dla tych, którzy chcą być trendy. Jeżeli chciałbyś korzystać z tego urządzenia na co dzień, to dobrą wiadomością może być fakt, że ciekawy konkurs z uwagi na zbliżające się Halloween organizuje portal Pyszne.pl. Co zrobić, aby wygrać? To proste! Jeżeli jesteś kreatywny, to z całą pewnością zdołasz opracować misterny i przerażający plan... przestraszenia załogi Pyszne.pl. Film, zdjęcia, rysunki czy może piekielnie przerażająca potrawa dla nieustraszonych? Pokaż, jak potrafisz straszyć! Skorzystaj z aplikacji Pyszne.pl na Facebooku i wyślij coś przerażająco ciekawego z myślą o nadchodzącej nocy. Poza Samsung Tab 3 do wygrania są również inne ciekawe nagrody, w tym inteligentna opaska Sony Smartband, voucher na Pyszne.pl o wartości 150 zł i aż 5 voucherów po 50 zł każdy na neo24.pl.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy