OnePlus Band – nadchodzi nowa, inteligentna opaska

OnePlus przygotowuje się do zaprezentowania swojego pierwszego, inteligentnego urządzenia ubieralnego. Do sieci przedostały się informacje na temat opaski chińskiego producenta.

Potwierdzając ostatnie plotki, które krążyły wokół OnePlus praktycznie od miesięcy, chińska firma przygotowuje się do wprowadzenia na rynek zupełnie nowego, inteligentnego urządzenia ubieralnego. Nazwa wciąż nie została oficjalnie ogłoszona, jednak bardzo możliwe, że będziemy mieli do czynienia ze sprzętem, który zostanie oznaczony jako OnePlus Band.

Według popularnego leakstera, Ishana Agarwala, już teraz możemy poznać specyfikację samej opaski. OnePlus Band umożliwi śledzenie snu, zaproponuje użytkownikom 13 trybów ćwiczeń oraz będzie w stanie być odporna na kurz oraz zachlapania - wszystko to dzięki certyfikatowi IP68. OnePlus Band będzie w stanie także całodobowo monitorować tętno użytkownika oraz sprawdzać jego nasycenie krwi tlenem.

Reklama

Cała konstrukcja będzie także korzystała z ekranu AMOLED o przekątnej 1,1 cala. Wszystko to do wyświetlania najpotrzebniejszych informacji.

OnePlus nie ujawnił oficjalnej daty premiery swojej nowej, inteligentnej opaski. Można się jednak spodziewać, że zostanie ona zaprezentowana w ciągu najbliższych tygodni.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy