Palm szykuje konkurenta iPada

Rośnie konkurencja dla Apple iPad - jak wynika z dokumentów, które trafiły do rąk dziennikarzy, korporacja Palm może wykorzystać styczniową imprezę Consumer Electronics Show w Las Vegas do zaprezentowania nowego tabletu.

Rośnie konkurencja dla Apple iPad - jak wynika z dokumentów, które trafiły do  rąk dziennikarzy, korporacja Palm może wykorzystać styczniową imprezę Consumer Electronics Show w Las Vegas do zaprezentowania nowego tabletu.

Konkurent iPada ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego WebOS. Rodzina PalmPad ma składać się z trzech modeli , będą one bardziej płaskie, aniżeli iPad, jednakże zachowają te same rozmiary ekranu. Z przodu i z tyłu umieszczone zostaną aparaty fotograficzne o rozdzielczościach, odpowiednio, 1,3- i 3-megapiksele.

PalmPady będą działać pod kontrolą systemu operacyjnego WebOS 2.5.1, za łączność bezprzewodową będą odpowiedać karty Wi-Fi oraz usługa 4G Sprinta.

Kolejną funkcją różniącą opisywane urządzenia od iPada jest port HDMI pozwalający na podłączanie tabletów do większych ekranów oraz port USB 3.0.

Reklama

Źródło: hacking.pl

Źródło informacji

hacking.pl
Dowiedz się więcej na temat: apple | Apple iPad | iPad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy