PAMI 2017 - czwarta edycja Polsko-Amerykańskiego Mostu Innowacji

W Krakowie po raz czwarty z rzędu odbędzie się wydarzenie o nazwie Polsko-Amerykanski Most Innowacji. Jest ono kierowane głównie do młodych przedsiębiorców i startupowców, oraz do wszystkich, którzy chcą realizować innowacyjne projekty lub planują założenie własnej działalności.

"A Guide to Success" - to hasło przewodnie 4. edycji wydarzenia. Dziesięciu znamienitych spikerów, 20 sesji, 32 godziny warsztatów - w sumie dwa dni wypełnione kreatywnymi rozmowami, wykładami i szansą na niepowtarzalny networking. Jak twierdzą organizatorzy, PAMI 2017 to doskonałe miejsce na znalezienie inspiracji, poznanie influencerów z Polski i Stanów Zjednoczonych. 

- Wierzymy, że podstawą każdego biznesu są relacje budowane na wspólnych wartościach.  Dlatego misją PAMI jest rozwijanie społeczności, która wspiera realizację innowacyjnych pomysłów i promuje ideę inspirującej przedsiębiorczości - podsumowują  organizatorzy z Konsulatu Generalnego USA , Fundacji Laboratorium Innowacji i Kreatywności oraz Stowarzyszenia TOP 500 Innovators.

Reklama


Oficjalna strona wydarzenia z Oficjalna strona wydarzenia z programem i możliwością rejestracji

Wśród zaproszonych gości znajdziemy takie sławy jak: Philip Zimbardo, emerytowany profesor Uniwersytetu Stamforda, który opowie o mechanizmach psychologicznych w biznesie, Johna Spence'a, eksperta do spraw rozwoju kompetencji przywódczych, czy Marka Parzydło zajmującego się budową marki osobistej.Wydarzenie odbędzie się w Krakowskim Parku Technologicznym w dniach 17-18 Listopada 2017.


Informacja prasowa/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy