PC Format 11/2014 - 12 najlepszych pecetów

Jak złożyć komputer doskonały? Która kamerka samochodowa jest najlepsza i jak wybrać dobry telefon? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w najnowszym numerze PC Format. Ale to nie wszystko - redakcja przygotowała znacznie więcej ciekawym materiałów.

Najnowszy numer PC Formatu przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy przymierzają się do zakupu nowego komputera, lub zmodernizowania tego, z którego aktualnie korzystają. W tym wydaniu magazynu znajdą bowiem 12 propozycji kompletnych zestawów w cenach od 1000 do 3500 zł. Można zdecydować się na jeden z zaproponowanych zestawów, lub na ich bazie wymyślić zupełnie inny - dopasowany dokładnie do swoich potrzeb. Pomogą w tym zamieszczone w numerze wyniki testu kart graficznych - niedrogich, ale takich na jakich da się pograć. Jeżeli zdecydujecie się kupić taki komputer, czeka was niespodzianka - montaż i wysyłka całkowicie za darmo - szczegóły promocji wewnątrz numeru.

Reklama

Redakcja zachęca również do zapoznania się z testem kamer samochodowych - okazuje się, że za niewielkie pieniądze można już kupić bardzo dobrze nagrywająca obraz kamerę.

Zdecydowana większość użytkowników podłącza swój komputer do internetu, w którym niestety oprócz pożądanych treści czai się mnóstwo śmieci i zagrożeń. Aby im zapobiec, można wykorzystać dwa programy z płyty dołączonej do tego wydania - program antywirusowy FM Internet Security 2014 oraz aplikację chroniącą naszą prywatność - East-tec Eraser 2014. Warto też dowiedzieć się który z dwóch programów blokujących reklamy działa lepiej - AdBlock czy AdFender.

Najnowszy numer PC formatu w sprzedaży od 6 października - dokładny spis treści

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy