PC Format 4/2014 - jak wymienić laptopa?

Najnowszy numer PC Formatu przyda się każdemu, kto właśnie zastanawia się nad wymianą laptopa na nowszy model. Redakcja radzi czym kierować się wybierając nowy komputer, jak bezstresowo i szybko przenieść na nowy dysk wszystkie ustawienia z poprzedniego komputera, pliki, pocztę, zarejestrowane aplikacje i własne ustawienia.

Nowy numer "PC Format" pokaże także, jak wypróbować system Google Chrome OS. To idealne rozwiązanie, jeśli zastanawiamy się nad chromebookiem, ale chcielibyśmy najpierw sprawdzić go w praktyce.

Tym, którzy zamiast zmieniać komputer, wolą przywrócić sprawność staremu, z pewnością przyda się  90-dniową wersję PC Tune Up (to nowa nazwa programu Tune Up Utilities zmieniona wraz ze zmiana właściciela). Użytkownikom, którzy nie mają powodów do narzekania na swój dotychczasowy sprzęt, można polecić program z  płyty dołączonej do numeru, który doskonale zastąpi w domu drogiego Photoshopa - jest to Xara Photo & Graphic Designer. Natomiast dla tych którzy wolą grać mamy kod promocyjny do gry Margonem, który pozwoli dostać za darmo ciekawe przedmioty.

Nowy numer PC Formatu w sprzedaży od 3 marca.

Reklama

Zobacz spis treści

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy