PC Format 7/2016 - drukarki, dyski w chmurze i smartfony Xiaomi

Nowy numer PC Formatu to pozycja obowiązkowa dla fanów piłki nożnej. Na 12 stronach przygotowano niezbędnik eurokibica, w którym opisujemy, gdzie i za ile można obejrzeć transmisje z Mistrzostw Europy, zarówno w telewizji jak i w internecie. W artykule znalazło się także wiele ciekawostek technologicznych związanych z nadchodzącą imprezą, oraz dokładny poradnik dla tych którzy szykują się do zakupu nowego telewizora.

Oczywiście nie zapomniano o osobach niezainteresowanych futbolem. Komplet pełnych wersji, jakie znalazły się tym razem na płycie dołączonej do PC Formatu powinien zadowolić absolutnie każdego. Osiem aplikacji, które zadbają o bezpieczeństwo Windowsa, zoptymalizują wydajność systemu, umożliwią sprawną edycję materiałów graficznych i filmów oraz usprawnią codzienną pracę to gratka dla każdego użytkownika komputera, obok której nie da się przejść obojętnie.

Ciekawostką, na którą warto zwrócić uwagę są też testy - redakcja przyjrzała się wszystkim dostępnym na naszym rynku drukarkom z fabrycznie wbudowanym systemem ciągłego podawania tuszy, który gwarantuje niskie koszty eksploatacji, sprawdzono aktualną ofertę dysków w chmurze oraz przetestowano dwa nowe smartfony chińskiej firmy Xiaomi.

Reklama

Najnowszy numer PC Formatu w sprzedaży od 6 czerwca - więcej informacji tuaj.

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy