Philips FWP3200D - ekstremalna stacja dokująca do iPhone'a

FWP3200D to właściwie miniwieża. Wyglądająca lekko kosmicznie, z dość potężną mocą muzyczną, która po zadokowaniu iPhone'ów staje się stołem mikserskim. Miksuje się oczywiście, obracając iPhone'ami.

Na górnej powierzchni tej miniwieży umieszczono dwa obracane talerze, które są stacjami dokującymi dla iPhone'ów. Prócz tego dźwięk można odtwarzać z nośników USB, innych urządzeń podłączanych przez minijack oraz z archaicznego tunera FM.

Urządzenie gra z mocą 300 W. Philips podkreśla, że jest to moc RMS, więc faktycznie FWP3200D oferuje potężne uderzenie. Wprawdzie moc przenoszona jest tylko dwudrożnymi zestawami głośnikowymi (2-calowym wysoko- oraz 5,25-calowym niskotonowym), ale i tak powinno wystarczyć.

Odpustowy charakter urządzenia potęguje np. system dynamicznego podświetlenia w takt muzyki. Prawdopodobnie świecą się niebieskie membrany subwooferów. Stacje dokujące oczywiście działają jak prawdziwa konsola didżejska, pozwalając na swobodne mieszanie muzyki z iPhone'ów.

Reklama

Philipsowi za ekstrawagancję w trochę złym guście trzeba zapłacić 300 funtów, ponieważ na razie FWP3200D trafił na brytyjski.

Marcin Honkisz

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Philips | stacja dokująca | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy