PicoHD5.1 - odtwarzacz multimedialny mieszczący się w kieszeni!

"Pico" oznacza mały. Choć rzeczywiście ten odtwarzacz multimedialny jest niewielki i waży zaledwie 60 g, jego możliwości są zaskakująco duże. Czy spełni oczekiwania wymagających gadżetomaniaków?

PicoHD5.1 to nowy produkt Crystal Acoustics, firmy produkującej sprzęt audiowizualny. Jej najnowsza propozycja to odtwarzacz multimedialny reklamowany jako "najmniejszy wielokanałowy odtwarzacz High Definition". Rzeczywiście jest on nie większy od standardowego czytnika kart SD, ale nie oznacza to, że jego możliwości są ograniczone.

PicoHD5.1 obsługuje większość typów plików wideo (od DivX aż po FLV czy MKV), muzycznych i graficznych, a także kilka rodzajów napisów. Odtwarzacz jest wyposażony w port USB, HDMI i wejście na karty SD/MMC. Urządzenie nie ma własnej przestrzeni dyskowej i całkowicie polega na pamięci zewnętrznej. Jest kompatybilne ze wszystkimi typami urządzeń magazynujących pliki (łącznie z dyskami twardymi w systemach FAT, FAT32 i NTFS).

Pico obsługuje też dźwięk w systemie 5.1, ale można go spokojnie podłączyć do telewizora i korzystać z dźwięku stereo. Odtwarzacz zamknięty w wytrzymałej aluminiowej obudowie zasilany jest prądem z gniazdka sieciowego. Jeżeli chcielibyście sprawić sobie takiego malucha, jego cena to niecałe 50 funtów.

Reklama

Grzegorz Nowak

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy