Prezentacja HTC Puccini 1 września?

Ostatnio coraz częściej spotykamy się ze spekulacjami dotyczącymi 10-calowego tabletu HTC. To może oznaczać tylko jedno - już niebawem doczekamy się prezentacji modelu Puccini. Kiedy? Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, może to nastąpić już 1 września.

Przedstawiciele tajwańskiego producenta rozesłali do wielu redakcji zaproszenia na konferencję prasową, na której ma zostać zaprezentowana jakaś nowość. Nie bez powodu piszemy "jakaś", bo nie wiadomo co to ma być. Wszyscy mają nadzieję, że w końcu doczekamy się premiery HTC Puccini, którego dzień później (2 września) mamy nadzieję wziąć do swoich rąk na IFA 2011 w Berlinie.

Czego możemy się spodziewać po większym bracie HTC Flyer? Przede wszystkim 10,1-calowego ekranu o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowego procesora o taktowaniu 1,2 GHz (lub 1,5 GHz - w zależności od tego, które przecieki się potwierdzą), aparatu o rozdzielczości 8 Mpix, kamerki, 4G, obsługi niektórych aplikacji magicznym piórkiem (HTC Scribe) oraz Androida Honeycomb - prawdopodobnie w najnowszej wersji - 3.2.

Reklama

Z niecierpliwością czekamy na moment oficjalnej premiery tego tabletu. Najbardziej jednak ciekawi mnie jego cena... Bo jeśli będzie tak zaporowa, jak 7-calowego Flyer, Puccini nie może liczyć na zbyt wielkie zainteresowanie potencjalnych klientów.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy