Reklama

Sebastian Olma z własnym programem kulinarnym „Yoga w kuchni Sebastiana Olmy”

Sebastian Olma doświadczenie zdobywał pracując w najlepszych brytyjskich restauracjach, między innymi u Gordona Ramsaya, czy Toma Aikensa. W maju tego roku zwyciężył w drugiej edycji programu Top Chef, po czym został Szefem Kuchni w warszawskiej restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź, która kilka miesięcy później zdobyła tytuł Knajpy Roku.

Czas na kolejne wyzwanie dla Sebastiana Olmy -  własny program kulinarny "Yoga w kuchni Sebastiana Olmy". Konwencja programu, to krótkie, kilkuminutowe odcinki, w których Olma pokazuje, jak przygotować niezwykle efektowne, co nie znaczy skomplikowane dania, bazujące na lokalnych i sezonowych produktach. 

Współpraca

Do współpracy przy programie udało się namówić firmę Lenovo, która od dawna wspiera DOersów, czyli ludzi z pasją. Sebastian Olma niewątpliwie zalicza się do ich grona. Lenovo jest natomiast producentem tabletów z serii Yoga, które świetnie spisują się m. in. w kuchni, gdzie potrafią z powodzeniem zastąpić klasyczną książkę kucharską. Tablet jest tak skonstruowany, że można go postawić lub położyć pod kątem wygodnym do czytania przepisów,  stabilnie chwycić, a nawet powiesić.

Reklama

Premiera

Program dostępny jest wyłącznie w Internecie,  a pierwszy odcinek opublikowany został w niedzielę na fan page’u Sebastiana Olmy www.facebook.com/OlmaSebastian i Lenovo Polska www.facebook.com/LenovoPolska. Będzie go można również obejrzeć na kanale YouTube - www.youtube.com/LenovoPolska 

Partnerem "Yoga w kuchni Sebastiana Olmy" zostały Wydarzenia Kulinarne www.wydarzeniakulinarne.pl.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje