Reklama

Słuchawki Dr. Dre

Firma Hama wprowadziła do sprzedaży zaawansowane słuchawki douszne Monster Beats by Dr. Dre Tour. Zestaw został opracowany przy współpracy ze znanym producentem muzyki hip-hop - Dr. Dre.

Słuchawki posiadają nowy mechanizmem membranowy, oferują, jak zapewnia producent, wyjątkowo szybki czas reakcji i technologię, dzięki której emitują bardzo niski bas. Atutem zestawu są płaskie kable, których konstrukcja ma wyeliminować problem plączących się przewodów. Otulina kabli (Duraflex) pozostaje elastyczna i nie traci swoich właściwości. Przewody dysponują też opatentowaną technologią Magnetic Flex Tube oraz Micro-strand, które mają zagwarantować przesył krystalicznie czystego dźwięku.

Reklama

Przy projektowaniu słuchawek wzięto pod uwagę - znaną z iPoda - funkcję Apple Sound Check. Służy ona do stabilizacji poziomu głośności dla wszystkich odtwarzanych utworów. Zdarza się wówczas, że pewne utwory nie są emitowane tak głośno, jak chciałby tego użytkownik. Dlatego nowe słuchawki douszne Monster zapewniają maksymalne doznania nawet z włączoną funkcją Sound Check.

W zestawie znajduje się pięć par wkładek: trzy stożkowe i dwie trójwarstwowe, które izolują użytkownika od niechcianego hałasu zewnętrznego. Sugerowana przez cena słuchawek wynosi 529 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama