Reklama

Surface Laptop Go i Surface Pro X - rusza przedsprzedaż

Rusza przedsprzedaż dwóch najnowszych komputerów Microsoftu z rodziny Surface - Surface Laptop Go i nowego Cena Surface Pro X.

Surface Laptop Go

Surface Laptop Go ma zapewnić równowagę pomiędzy stylem, wydajnością oraz żywotnością baterii w najlżejszym i najtańszym jak dotąd laptopie z linii Surface. Laptop Go ma 12,4-calowy ekran dotykowy PixelSense, duży gładzik i pełnowymiarową klawiaturę ze skokiem klawisza 1,3 mm dla precyzyjnego i wygodnego pisania. 

Konstrukcja jest dostępna w trzech metalowych wykończeniach - Ice Blue, Sandstone i Platinum. Komputer gwarantuje szybkie i bezpieczne logowanie do systemu za pomocą czytnika linii papilarnych, znajdującego się w przycisku zasilania. Urządzenie napędza procesor Intel® Core™ i5 10. generacji w dwóch konfiguracjach - 8 GB pamięci RAM ze 128 lub 256 GB pamięci na dane. Każda z dostępnych konfiguracji jest zoptymalizowana pod kątem wydajności i żywotności baterii. Wszystkie wersje Surface Laptop Go w pełni wykorzystują możliwości narzędzi Microsoft 365. Producent mówi o nawet 13 godzinach pracy na baterii  

Surface Laptop Go posiada wbudowaną kamerę HD 720p i mikrofony studyjne. Wśród portów nie zabrakło wejść USB A i USB C, gniazda audio oraz złącza Surface Connect.

Reklama

Laptop Go w platynowej wersji kolorystycznej i konfiguracji z procesorem Intel Core i5 10. Generacji, 8/128 GB kosztuje 3769 zł.

Surface Pro X

Ten model został odświeżony o nowy procesor Microsoft SQ2 - najszybszy układ w swojej klasie. Ponadto wprowadzono również trzy nowe wersje kolorystyczne klawiatur Signature: Platinum, Ice Blue i Poppy Red - wszystkie z tą samą wbudowaną pamięcią i bezprzewodowym ładowaniem dla Surface Slim Pen.

Pro X zapewnia dostęp do rozwiązań internetowych takich jak Microsoft 365, Microsoft Edge, Netflix, Spotify i wielu innych, obsługując jednocześnie istniejące aplikacje na Windows.

Programy takie jak Microsoft Edge czy Microsoft Teams mają działać lepiej pod Windowsem na architekturze ARM. Rozszerzono również obsługę aplikacji x64 z emulacją x64, która rozpocznie się w tym roku. W przypadku deweloperów kod programu Visual Studio został również zaktualizowany, 

Cena Surface Pro X rozpoczyna się od 7899 zł.

Surface Laptop Go i nowy Surface Pro X od dziś są już dostępne w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store, natomiast od 15 października w sieciach sklepów RTV Euro AGD i Media Expert. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Surface Laptop Go | Surface Pro X

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama