Ten smartfon ma trzy aparaty i kosztuje mniej niż 200 złotych

Chińska firma Blackview wprowadziła do sprzedaży absurdalnie tani smartfon z bogatym wyposażeniem.

Blackview A7 to model, który może sporo namieszać na rynku tanich smartfonów. Urządzenie jest bowiem zaskakująco dobrze wyposażone jak na swoją cenę i posiada atrybut, który zwykle kojarzymy z droższymi urządzeniami - podwójny aparat. Jest to co prawda jednostka o mało imponujących parametrach i zapewne przeciętnej jakości (5 Mpix z f/2.4 + VGA), ale sam fakt, że producent zdecydował się na zamontowanie takiego układu, jest bardzo ciekawy. Na przednim panelu znajdziemy dodatkowo 2-megapikselową kamerkę do wideorozmów. 

Pozostałe parametry urządzenia również nie rozczarowują. Telefon bazuje na 5-calowym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości HD i czterordzeniowym procesorze MediaTek MT6580A o taktowaniu 1,3 GHz z układem graficznym Mali-400. Pamięć RAM ma pojemność 1 GB, a na pliki wygospodarowano 8 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia tej wartości o kartę microSD.

A7 jest oczywiście wyposażony w komplet modułów (Bluetooth, Wi-Fi, 3G, GPS) i pracuje pod kontrolą Androida 7.0. Zabrakło niestety łączności LTE. Telefon można kupić między innymi przez portal AliExpress, gdzie został wyceniony na 51 dolarów, czyli w przeliczeniu około 190 złotych. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blackview

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama