Twitch trafi do Apple TV

Wszystkich fanów streamów zapewne ucieszy informacja, że Twich jest w fazie testowania swojej aplikacji na platformie Apple TV.

Jeśli trwające obecnie beta testy okażą się zadowalające być może już niebawem przyjdzie nam oglądać streamy z gier na dużym ekranie. Wszystko za sprawą aplikacji Twitch, która zmierza na urządzenie amerykańskiego giganta.

Apple TV to zewnętrzny moduł spełniający w dużym skrócie funkcje dodatkowego smart TV. Podpięcie urządzenia daje nam dostęp do biblioteki iTunes w której można znaleźć filmy, seriale, a także utwory muzyczne czy właśnie dodatkowe aplikacje.

Popularny serwis strumieniowy Twitch, który w ubiegłym roku mógł się pochwalić się ponad 2,2 milionami streamerów to jedna z najczęściej odwiedzanych platform w internecie. Nic zatem dziwnego, że twórcy postanowili zawitać na urządzeniach Apple.

Reklama

Co ciekawe, w testach może wziąć udział każdy kto zarejestruje się na platformie Apple TestFlight. Twórcy wręcz nakłaniają do tego typu aktywności, prosząc przy okazji o wszelki feedback.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twitch | Apple | Apple TV 4K | Streaming | gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama