UPC Phone - telefon stacjonarny w smartfonie

UPC Polska, jako pierwszy operator w Polsce, przygotowało dla swoich klientów telefonii stacjonarnej bezpłatną usługę - UPC Phone. Pozwoli ona na wykonywanie i odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny UPC w każdym miejscu, bez dodatkowych kosztów.

UPC Phone to usługa, która dzięki wykorzystaniu WiFi lub sieci 3G, pozwala na swobodne odbieranie i wykonywanie połączeń, wykorzystując atrakcyjne taryfy telefonii stacjonarnej UPC na telefonie komórkowym. Dzięki temu, że połączenia są rejestrowane, można także sprawdzić, kto i kiedy dzwonił na nasz numer stacjonarny, a sama usługa ma przyjazny interfejs i jest prosta w obsłudze.

Jeżeli wyjechaliśmy z kraju i mamy dostęp do internetu WiFi to wykonując połączenia przy użyciu UPC Phone nie będziemy musieli płacić wysokich opłat roamingowych - połączenia są taryfikowane tak samo, jakby były wykonywane z miejsca, gdzie zainstalowana jest usługa telefonu stacjonarnego UPC (np. połączenia do Polski -> wg opłat jak za połączenia krajowe, połączenia do innych krajów -> wg opłat jak za połączenia zagraniczne). UPC Phone może również połączyć się z siecią internetową z wykorzystaniem technologii 3G - wtedy połączenie realizowane jest z wykorzystaniem transmisji pakietowej operatora GSM. Koszt takiego połączenia zależy od taryfy danego operatora.

Reklama

Jak skorzystać z bezpłatnej usługi UPC Phone:

- zostać klientem telefonii stacjonarnej UPC, zainstalować na smartfonie UPC Phone, która dostępna jest w sklepach internetowych Google Play (SO Android) oraz App Store lub na stronie www.upc.pl/UPC-Phone; Odpowiedni będzie każdy smartphone obsługiwany przez system operacyjny z Androidem (minimum 2.0) oraz urządzenia obsługiwane przez iOS 4.0 lub wyżej (iPhone, iPod Touch, iPad), nawet jeśli nie posiadają one aktywnej karty SIM,

- podłączyć się do sieci WiFi lub 3G,

- zalogować się do aplikacji, wykorzystując nazwę użytkownika i hasło do systemu Moje UPC.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: telefon | UPC Polska Sp. z o.o. | Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama