Reklama

"Władca Pierścieni" w wersji poszerzonej na Blu-ray przed wakacjami

Poszerzona wersja trylogii "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona zbliża się wielkimi krokami w stronę naszych odtwarzaczy Blu-ray. Można ją już zamawiać w przedpremierze za granicą. Dostaliśmy informację z zaufanego źródła, kiedy filmy będą dostępne w Polsce.

Na Amazonie filmy można zamawiać już teraz za 83,99 dolarów. Będzie to ostateczna dawka przyjemności dla fanów Władcy Pierścieni. Tak potężna, że aż niebezpieczna! Wszystkie filmy w wersji poszerzonej, materiały z planów, wywiady, filmy dokumentalne, komentarze i masa, masa innych dodatków. Wszystko to na 6 płytach Blu-ray (wraz z kopiami cyfrowymi) i 9 DVD.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy filmy pojawią się na półkach, ale Paweł Więcej ze sklepu BlueDVD.pl, dał znać, że jeszcze niepotwierdzone, ale w miarę pewne informacje mówią o premierze przed wakacjami. Na BlueDVD widnieje obok tego tytułu data 28 czerwca.

Cena w Polsce? Póki co nie znana, ale może być drogo. Pocieszające jest tylko to, że będzie to już być może ostatnie wydanie. Filmy ukazały się już na DVD, w wersji poszerzonej na dwuwarstwowych DVD (znakomite wydanie), na Blu-ray, HD DVD, w zbiorczych pakach... poro tego było. Poszerzone wydanie Blu-ray może jednak spełniać już wszystkie oczekiwania fanów.

Reklama

Szymon Adamus

http://hdtvmania.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama