​Wygodny odkurzacz bezprzewodowy Hoover Freemotion

Odkurzacz bezprzewodowy Hoover Freemotion FM216LI 011 to jest łatwy w obsłudze i pozwala dotrzeć nawet w najbardziej niedostępne miejsca. Wbudowany akumulator zapewnia mu efektywne działanie nawet przez 45 minut.

Hoover Freemotion FM216LI 011 to pionowy odkurzacz bezprzewodowy, którego dużą zaletą jest konstrukcja i zwrotność. Urządzenie reaguje intuicyjnie na ruchy użytkownika, dzięki czemu prowadzi się lekko i przyjemnie. Elektroszczotka bez problemu dociera do wszystkich zakamarków, a wbudowane oświetlenie LED pozwala dostrzec ukryty pod meblami kurz. 

Hoover Freemotion FM216LI 011 oferuje także bardzo praktyczną funkcję pozycji parkującej. Co to oznacza? W dowolnym momencie można przerwać odkurzanie i bezpiecznie pozostawić urządzenie w pozycji pionowej, bez konieczności podłączania go do stacji ładującej. 

Po zakończonej pracy odkurzacz można złożyć do niewielkich rozmiarów, a mianowicie 59 centymetrów. Pozwala to na wygodne i łatwe przechowywanie. Hoover Freemotion FM216LI 011 dysponuje technologią cyklonową, która skutecznie oddziela drobinki kurzu od powietrza. Dzięki temu zanieczyszczenia zostają w pojemniku, a powietrze, które jest wydmuchiwane na zewnątrz, nie zawiera pyłów. Model ten rekomendowany jest również dla osób, które borykają się z problemem alergii. 

Pionowy odkurzacz Hoover Freemotion FM216LI 011 posiada wydajną baterię litowo - jonową, zasilaną napięciem 21,6 V zapewniającą czas pracy do 45 minut. Urządzenie jest dostępne jest w sprzedaży w cenie ok. 500 zł.

Reklama

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: odkurzacz | odkurzacz pionowy | odkurzacz bezprzewodowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy