Reklama

Czym zaskoczy nas nowy sezon Ninja Warrior Polska?

Czwarty sezon Ninja Warrior Polska zbliża się wielkimi krokami. Już 31 sierpnia na antenie telewizji Polsat zobaczymy pierwszy odcinek emocjonującego show. Czego możemy się spodziewać po najnowszej edycji? Rąbka tajemnicy uchylili nam prowadzący.

Karty rozda płeć żeńska

- Więcej kobiet zgłosiło się do tej edycji - powiedziała nam Karolina Gilon. - Na castingi przyszło bardzo dużo kobiet i bardzo się z tego cieszę, że kobiety się odważyły - dodała prowadząca.

- Kobiety konsekwentnie w zasadzie od początku startu programu przekonują się w ogóle do tego, aby zgłosić się, spróbować swoich sił - stwierdził Łukasz Jurkowski.

- Poziom dziewczyn idzie bardzo, bardzo mocno w górę. Była Kasia Baranowska w finale, mam wrażenie, że w czwartym sezonie będzie więcej kobiet - przewiduje komentator.

Reklama

Power Tower

- Jesteśmy pełni optymizmu i sami jesteśmy ciekawi, co się wydarzy na torze, bo jest pewna nowość - mówił nam Jerzy Mielewski.

Tą nowością jest potężna konstrukcja zwana Power Tower, która składa się z kilku mniejszych przeszkód. Dwóch zawodników z najlepszymi czasami będzie na niej rywalizować o wejście do finału. Warto wspomnieć, że główna część tego toru znajduje się aż 12 metrów nad ziemią.

- Jeżeli ktoś oglądał inne edycje z innych krajów, to wie, że ten wyścig na Power Tower o bilet do finału wyzwala dodatkowe, fajne emocje. Szybki, dynamiczny, ale ekscytujący niezwykle - twierdzi Łukasz Jurkowski.

Nowe twarze

W czwartej edycji zobaczymy także wiele znanych osób, które postanowiły spróbować swoich sił na najtrudniejszym torze przeszkód na świecie. Nie możemy jeszcze zdradzać wszystkiego, ale wyzwanie podejmą między innymi:

Jan Błachowicz - zawodnik MMA, aktualny mistrz UFC w wadze półciężkiej

Joanna Lazer - wokalistka zespołu Red Lips

Marcin Banot - wspinacz builderingowy oraz youtuber, zdobywca hotelu Marriott

Nowe odcinki programu Ninja Warrior Polska już od 31 sierpnia na antenie Telewizji Polsat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy