Reklama

Jakub Czaplejewicz z zespołu Enej i Jerzy Mielewski na torze Ninja Warrior Polska!

Jakub Czaplejewicz, puzonista w zespole Enej, propozycję udziału w ekstremalnie trudnym show Polsatu przyjął… z radością! Jako prawdziwy fan programu, a także orędownik ruchu nie mogło go zabraknąć w „Ninja Warrior Polska”. Odcinek z udziałem muzyka zostanie wyemitowany 5 października, we wtorek, o godz. 20:05 w Polsacie. Na tym jednak nie koniec atrakcji, które czekają na widzów we wtorkowy wieczór…

Gdy tylko Jakub Czaplejewicz zobaczył "Ninja Warrior Polska" w Polsacie, stwierdził, że musi pojawić się w programie! Na propozycję czekał rok. - Z radością przyjechałem reprezentować Janosików z Warmii. Razem z moim trenerem podeszliśmy do tematu na tyle poważnie, na ile się dało. Co więcej, trener będzie mi towarzyszył na torze. On także spróbuje swoich sił w show Polsatu - wyjawia puzonista w zespole Enej.

Jak głoszą plotki, Jakub najchętniej spędza czas w nocnych klubach oraz... siłowni! - Chciałem sprawdzić, czy faktycznie ciężko jest przejść przez przeszkody na najtrudniejszym torze na świecie. Z poziomu kanapy wydaje to się proste - żartuje muzyk. - W tym roku po raz pierwszy zadebiutowałem w triathlonie na mistrzostwach Polski na dystansie sprinterskim. Udział w "Ninja" to dla mnie kolejne wyzwanie na ścieżce sportowej - zaznacza.

Szybkość, zwinność, mocny chwyt, niski wzrost i niska waga - to jego mocne strony. A słabe? - Kiepsko pływam, dlatego nie chciałbym wylądować w wodzie! - mówi Jakub Czaplejewicz. - Ale jestem dobrej myśli. Stres poczułem po telefonie od Staszka Karpiel-Bułecka, który także pojawił się w programie. Podzielił się ze mną swoimi wrażeniami, ale za wiele nie mógł zdradzić. Teraz jednak rozpiera mnie wyłącznie radość! - zapewnia.

Oprócz Jakuba na torze zobaczymy dość nieoczekiwanie... samego komentatora programu, Jerzego Mielewskiego! W wyniku zakładu z kolegą z show, Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, prezenter sprawdzi, czy tak samo łatwo jak komentowanie pójdzie mu pokonanie przeszkód!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy