Reklama

Ninja Warrior Polska 4: Plejada gwiazd w drugim odcinku

Takiego odcinka w historii „Ninja Warrior Polska” jeszcze nie było! Na słynnym torze przeszkód pojawi się aż pięć gwiazd, wywodzących się z różnych środowisk, mających na swoim koncie rozmaite osiągnięcia! Jak z ekstremalnie trudnymi przeszkodami poradzą sobie: Jan Błachowicz, Malwina Wędzikowska, Michał Pałubski, Maciej "Lobo" Linke i Waldemar Kasta? O tym przekonamy się już 7 września o godz. 20:05 w Telewizji Polsat!

Choć wiele ich różni, niewątpliwie łączy ich pasja do tego, czym zajmują się na co dzień, a także... niezwykła odwaga - warunek konieczny, aby wziąć udział w "Ninja Warrior Polska".

Jan Błachowicz, aktualny mistrz MMA w wadze półciężkiej, podjął się nowego wyzwania. - Jak moja forma przed startem? To się okaże. Nie przygotowywałem się do programu, idę na żywioł! Ale skoro już tu jestem, dam z siebie wszystko! - zapewnia sportowiec. - Na razie nie czuję stresu, ale z pewnością pojawi się, gdy stanę przed pierwszą przeszkodą. Lubię adrenalinę. Presja daje mi paliwo do działania - dodał.

Reklama

Mistrz MMA twierdzi, że jego mocną stroną na torze Ninja Warrior Polska są: spokój, opanowanie, sportowa ambicja i... długie ręce. - Jednak tor w tym programie wygląda na łatwiejszy, niż jest w rzeczywistości, więc wszystko może się zdarzyć - stwierdza Jan Błachowicz.

Skoro w programie pojawia się zawodnik sportów walki, nie mogło zabraknąć Waldemara Kasty, znanego także jako Wall-E, słynnego rapera i autora tekstów, a także... konferansjera, znanego z charakterystycznego zapowiadania sportowców, stających na ringu! Tym razem jednak rola Kasty ograniczy się do... zapowiedzi Jana Błachowicza.

Malwina Wędzikowska to kostiumografka, odpowiedzialna za spektakularne stylizacje gwiazd i tancerzy show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jej pojawienie się w programie nie oznacza, że teraz będzie zajmować się ubieraniem zawodników! Sama chciałaby spróbować swoich sił na popularnym torze.

- Ze sportem jestem związana od dziecka Do programu przygotowywałam się całe dwa tygodnie. Mam wszystko ponadrywane. Czuję każdy milimetr mięśni. To znaczy, w ogóle dowiedziałam się o niektórych partiach mięśni, że one istnieją - mówi popularna kostiumografka. - Myślę, że moją najmocniejszą stroną w kontekście toru "Ninja Warrior Polska" jest to, że potrafię przegrywać. A najsłabsza? Że za dużo myślę! - dodaje.

Michał Pałubski z kabaretu Chatelet, odkładając żarty na bok, spełnił swoje marzenie o zostaniu prawdziwym Ninją! - Jestem fanem tego programu, dlatego jak zadzwonili do mnie z pytaniem, czy chcę się tutaj pojawić, nie zastanawiałem się wcale! - wyjawił.

Od pewnego czasu Michał Pałubski trenuje pod bacznym okiem Macieja "Lobę" Linkego, który także pojawi się w drugim odcinku "Ninja Warrior Polska". - Dzięki Maćkowi znalazłem się w świecie sportu. Kazał mi zrzucić zbędne kilogramy, a teraz pokazuje, jak to fajnie jest być sprawnym - wyjaśnia popularny artysta kabaretowy. - Moją mocną stroną, która z pewnością przyda się w "Ninja Warrior Polska" jest to, że umiem pływać. Jako dziecko byłem nawet w szkole sportowej! A jeśli mowa o słabych stronach - uwaga - jestem panikarzem. Gdyby nie było ze mną dziś tutaj Maćka, pewnie siedziałbym w kątku i płakał ze strachu!

Wspomniany Maciej Lobo-Linke to zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu, mieszanych sztuk walki (MMA) oraz judo. Posiadacz czarnego pasa w BJJ oraz w judo (IV dan), a obecnie spełniający się w stand upie. - Nauczony doświadczeniem, czyli mając na koncie 20 zawodowych walk w MMA, od czterech dni zażywałem tabletki przeciwbólowe - żartuje zawodnik. - Moja córka uwielbia "Ninja Warrior Polska", więc wiedziałem, na co się piszę. A że mam mocny chwyt, jakoś sobie poradzę - dodał.

Drugi odcinek czwartego sezonu Ninja Warrior Polska już we wtorek (7 września) o godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy