Reklama

Ninja Warrior Polska 4: Zapowiedź pierwszego odcinka

Ninja Warrior Polska - czwarta edycja programu zapowiada się naprawdę intrygująco! /Maciej Piórko /materiały prasowe

Reklama

Już 31 sierpnia (wtorek) o godz. 20:05 widzowie Polsatu będą świadkami nieprawdopodobnych zmagań, okraszonych sportową rywalizacją i niespodziewanymi zwrotami akcji. Pora na igrzyska prawdziwych wojowników, w których głównymi nagrodami są prestiżowy tytuł Ninja Warrior oraz 150 tys. złotych.

We wtorek pierwszych 32 zawodników stanie do walki ze swoimi słabościami i psychiką na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie. Żarty się skończyły. Zawodnicy są bardzo głodni zwycięstwa. Za każdym razem do programu przychodzą jeszcze lepiej przygotowani i bardziej zdeterminowani, twierdząc, że mają z torem Ninja Warrior prawdziwe porachunki do wyrównania. 

W premierowym odcinku show wśród uczestników znajdzie się między innymi Joanna Lazer. Być może to właśnie ona zostanie pierwszym w naszym kraju Ninja Warrior i zgarnie nagrodę główną, czyli 150 tys. złotych!

Reklama

- Jestem pod ogromnym wrażeniem tego show. Zawodnicy przełamują nieprawdopodobne bariery fizyczne! Zupełnie nie wiem, co mnie tu czeka. Oczywiście oglądałam wcześniejsze edycje programu, ale w IV sezonie pojawiają się nowe przeszkody, więc z pewnością będą też nowe emocje - mówi wokalistka zespołu "Red Lips". - Jestem tu po to, aby dobrze się bawić. Czuję się gotowa na wszystko - a na pewno na to, że będę mokra - dodaje ze śmiechem.

W pierwszym odcinku Ninja Warrior Polska zobaczymy również: Grzegorza Nieckę - znanego z poprzednich edycji programu, Marcina Banota - wspinacza builderingowego czy strażaka Mateusza Karbowego, który udzielił nam krótkiego wywiadu.

Pierwszy odcinek show dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń - i to nie tylko sportowych! Program rozpocznie się od uroczystego otwarcia, w którym zaśpiewany zostanie hymn, napisany przez Józefa Panusia, 58-letniego mieszkańca Zawad. Tego nietypowego emeryta widzowie mieli okazję poznać w III odsłonie programu. Po raz pierwszy i - jak zapewniają - ostatni usłyszymy śpiewające trio w składzie Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski

- Uwaga! Tego nie da się "odsłyszeć" - zapowiada Jerzy Mielewski

Zupełną nowością w programie, która w IV sezonie będzie stałym elementem każdego odcinka eliminacyjnego, jest Power Tower. To przeszkody zawieszone na wysokości 12 metrów, sprawdzające siłę mięśni i... odwagę. Ścigają się na niej zawodnicy z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet - gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Ninja Warrior Polska w Telewizji Polsat od 31 sierpnia we wtorki o godz. 20:05!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy