Reklama

Mobile Vikings - nowa sieć akceptuje kryptowalutę Bitcoin

Przedstawiciele sieci Mobile Vikings, która niedawno wkroczyła do naszego kraju z ofertą pre-paid, poinformowali na swoim blogu, że idąc z duchem czasu, akceptują płatności wykonywane przy pomocy kryptowaluty Bitcoin. Czyżby internetowa waluta niedługo stała się głównym środkiem płatniczym?

Do tego pewnie jeszcze daleko, jednak nie można przekreślać potencjału Bitcoinów. Nie robią tego również właściciele Mobile Vikings, którzy uruchomili właśnie płatności kryptowalutą za swoje usługi. Jest to pierwszy tego typu przypadek i z pewnością nie ostatni.

Płatności są możliwe za pomocą serwisu BitPay. Jest to świetny ruch ze strony Mobile Vikings. W końcu ich oferta jest skierowana przede wszystkim do osób potrzebujących stałego dostępu do mobilnego internetu. A ci ostatni często lubią różnego rodzaju nowinki.

Więcej informacji o walucie Bitcoin

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mobile Vikings

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy