A2mobile - nowy operator wkracza na rynek

Firma Aero2, znana dotąd jako dostawca bezpłatnego internetu, wkracza na rynek z nową usługą. Wystartowała nowa sieć komórkową a2mobile.

A2mobile to nowa sieć pre-paid, która oferuje usługi w ramach pakietów 3w1 oraz pakietów dodatkowe. Dodatkową opcją jest WiFi Calling, czyli możliwość rozmawiania z własnego numeru za pomocą łącza WiFi gdy nie mamy sieci GSM lub zasięgu. Cennik podstawowy to 18groszy za SMS, minutę rozmowy czy MB. Pakiety są ważne 31 dni i po tym czasie się odnawiają.

Pierwszy oferowany pakiet to Pakiet Zacny, którego cena to 8 złotych. W jego ramach mamy do dyspozycji 300MB LTE internetu, SMSy i rozmowy w sieci bez limitu, 50 SMSów poza siecią, 50 minut na telefony stacjonarne i po za siecią oraz WiFi Calling.

Reklama

Drugi Pakiet Obfity to koszt 19 złotych. Otrzymujemy 5GB Internetu LTE, SMSy i rozmowy w sieci bez limitu, 100 SMSów po za siecią, 100 minut na telefony stacjonarne i po za siecią oraz usługę WiFi Calling.

Pakiet Suty kosztuje 25 złotych i w jego ramach mamy do dyspozycji 10GB internetu LTE. SMSy i rozmowy zarówno w sieci jak i po za nią, 100 minut na telefony stacjonarne oraz WiFi Calling.

Operator a2mobile wkracza na rynek w przebojowy sposób, na co wskazuje jego oryginalna strona internetowa i nietypowe nazwy oferowanych usług. Startery za 8 złotych można zamówić pocztą, przy czym przesyłka jest darmowa. Przeniesienie numeru do nowej sieci nie jest skomplikowane i wymaga wypełnienia formularza, a każde doładowanie telefonu przedłuża ważność konta o dwa lata.

Monika Kuchta

Mobileclick.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy