Reklama

No Limit w Plus na Kartę - od 20 zł

Klienci Plus na Kartę mogą korzystać z darmowych rozmów i SMSów do wszystkich sieci komórkowych. No Limit na 5 dni przyznawany będzie już po doładowania konta kwotą 20 zł. „No Limit po doładowaniu w Plus na Kartę”.

Według informacji podesłanych przez sieć Plus - "to obecnie najlepsza oferta na rynku telefonów "na kartę". Okres, na który przyznawane są nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci komórkowych jest zależny od kwoty doładowania. Im wyższe doładowanie, tym dłużej trwa No Limit, a stan konta klienta pozostaje nieruszony i znajdujące się na nim pieniądze można wykorzystać później na to, co się chce.

Oferta dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i by z niej skorzystać należy włączyć ją odpowiednim kodem i doładować konto w wyznaczonym na to terminie. klienci Plus na Kartę mogą korzystać z darmowych rozmów i SMSów do wszystkich sieci komórkowych od soboty 13 października.

Reklama

No Limit w Plus na Kartę

Kwota doładowania w zł Okres ważności wykonywania nielimitowanych rozmów i SMSów do wszystkich krajowych sieci komórkowych Jak włączyć? Okres po aktywacji na dokonanie doładowania przyznającego No Limit
20-49,99 zł 5 dni *136*11*07# 5 dni
50-99,99 zł 10 dni *136*11*08# 10 dni
100 zł i więcej 20 dni *136*11*09# 20 dni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy