Reklama

Oszczędzasz, Masz, Gadasz (OMG) - nowa oferta Plusa

Od 8. lutego Plus zmienia wszystkie promocje abonamentowe dla klientów indywidualnych i wprowadza całkowicie nowe oferty. Nowa oferta oznacza postawienie na prostotę i promocje „bez gwiazdek”, w których wszystkie elementy oferty znajdują się w jednym abonamencie. Dodatkowo Plus oferuje smartfony działające w sieci LTE.

Jak czytamy w informacji sieci Plus, Klienci, którzy zwracają uwagę na wydatki i nie chcą płacić wysokich rachunków mogą skorzystać z ofert "oszczędzasz z telefonem", "oszczędzasz ze smartfonem" oraz "oszczędzasz - tylko SIM". Dla klientów zainteresowanych nowoczesnymi smartfonami w niskiej cenie i swobodnym korzystaniem z internetu przygotowano oferty "masz smartfon", "masz smartfon LTE bez limitu" i "masz Oba Ma". Lubiący swobodnie rozmawiać przez telefon i oczekujący nielimitowanych połączeń z najbliższymi i dużych pakietów  minut do pozostałych sieci mogą skorzystać z oferty "gadasz".

Reklama

Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadza do swojej oferty smartfony, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE. W zasięgu LTE jest już blisko 20 milionów Polaków, a sieć została przygotowana na obsługę transmisji danych LTE w telefonach, nie tracąc możliwości zestawiania połączeń głosowych w trakcie korzystania z LTE, co uzyskano dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB). Mimo, że usługa jest na razie dostępna tylko w ofercie "bez limitu", to do obsługi standardu LTE przygotowane już zostały wszystkie nowe taryfy.

Najważniejsze nowości, to:

-         obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i pozostałych mniejszych operatorów, czyli jedna stawka do wszystkich sieci,

-         rozszerzenie dotychczasowej wymienności minut na SMSy również o MMSy,

-         najniższa cena, tylko 18 gr, za SMSa poza abonamentem,

-         obniżenie ceny transmisji danych do 12 gr za 100 kB,

-         największe pakiety internetowe,

-         oferta najszybszego internetu LTE w smartfonie.

Szczegóły oferty:Więcej informacji o kolejnych ofertach Plusa - następna strona
INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: plus | plus oferta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy