Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają LTE Bez Limitu

Od 3 czerwca Plus i Cyfrowy Polsat, jako pierwsi w Polsce, wprowadzają nową ofertę, w której korzystanie z Internetu LTE będzie nielimitowane i to przez cały czas trwania umowy.

Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają nową kategorię produktu na rynku. Po raz pierwszy szybki, mobilny Internet LTE nie będzie ograniczony wielkością pakietu danych przez całą długość umowy.

- Parametry techniczne Internetu LTE sprawiają, że zaczyna on powoli stawać się doskonałą alternatywą dla łącza stałego. Natomiast jego przewagą jest mobilność. Jesteśmy przekonani, że tak jak telefony komórkowe zastąpiły linie stacjonarne, tak w dłuższej perspektywie, wraz z rosnącą popularnością smartfonów i rozwojem infrastruktury LTE, klienci dostrzegą bezzasadność posiadania dwóch usług - stacjonarnej i mobilnej - oraz płacenia dwóch abonamentów i wybiorą tę bardziej uniwersalną, czyli mobilną - mówi Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu i członek Zarządu Polkomtelu.

Reklama

Nowa oferta Internet Power LTE, to:

-         Trzy nowe abonamenty: 59,90 zł, 69,90 zł, 89,90 zł.

-         Trzy podstawowe pakiety danych o wielkości 20 GB, 25 GB i 30 GB, które można wykorzystać we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE.

-         Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy.

-         Trzy klasy serwisu pozwalające na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod dana stacją.

-         Klasy serwisu i prędkość transferu:

-        Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu.

-        Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. W klasie MAKSYMALNEJ (abonament za 89,90 zł) jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, w klasie SZYBKIEJ (taryfa za 69,90 zł) - prędkość do 20 Mb/s, a w klasie WYGODNEJ (abonament za 59,90 zł) - do 10 Mb/s.

-        Umowa na 24 miesiące z modemem, routerem oraz innowacyjnym zestawem ODU-IDU do domowego Internetu LTE.

Plus i Cyfrowy Polsat - nowa ofera LTE

Abonament (e-faktura) 59,90 zł 69,90 zł 89,90 zł
Podstawowy pakiet danych 20 GB 25 GB 30 GB
Internet LTE BEZ LIMITU
Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu Wygodna Szybka Maksymalna

Internet Power LTE w Programie smartDOM

Internet Power LTE dostępny będzie również w programie smartDOM i wyjątkowej promocji dla obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu zapewniającej "drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę". Można go dokupić do posiadanej usługi telewizyjnej lub telefonicznej zarówno jako drugi (50 proc. taniej), jak i trzeci produkt, otrzymując dedykowane rabaty przez całą długość umowy.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama