Świąteczne inspiracje od WITTCHEN: prezenty dla podróżnika

Twoi znajomi dużą podróżują? Przyjaciele wybierają się w podróż poślubną? A może masz w rodzinie miłośniczkę lub miłośnika dalekich wypraw? Walizka lub akcesoria podróżne to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi odkrywać nowe miejsca.

Twarde walizki podróżne na każdą kieszeń

Wybierając odpowiednią walizkę na wyjazd, kieruj się głównie rozmiarem oraz materiałem, z jakiego jest wykonana. Na rynku dostępne są modele z różnych tworzyw sztucznych, do najpopularniejszych należą ABS, polikarbon, polipropylen oraz poliester, z którego wykonuje się miękkie walizki. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować, często podróżuje, a jej bagaż narażony jest na uszkodzenia, np. na lotnisku, najlepszym wyborem będzie walizka z bardzo wytrzymałego i elastycznego polikarbonu lub twardego polipropylenu. ABS, chociaż mniej wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, jest dostępny zwykle w niższej cenie, dlatego można pokusić się nawet o kupno zestawu. Walizka kabinowa może być wykonana z ABS-u, jest bowiem mniej narażona na czynniki zewnętrzne.

Miękkie walizki w różnych rozmiarach

Szeroki wybór twardych walizek to jeszcze nie wszystko w ofercie WITTCHEN. Miękkie walizki z wytrzymałego poliestru znajdują swoje uznanie wśród klientów, którzy zwracają uwagę na dodatkowe kieszenie, możliwość poszerzenia bagażu i dużą pojemność modeli. Funkcjonalny design, rozmaite opcje kolorystyczne oraz trzy rozmiary do wyboru - czego chcieć więcej? Co ważne, walizki WITTCHEN posiadają zamek szyfrowy z systemem TSA, bardzo przydatny w przypadku rewizji bagażu przez służby celne. Gwarantuje on bezinwazyjne otwarcie walizki oraz jej ponowne zamknięcie, bez uszkodzenia zamka. Więcej modeli zarówno twardych, jak i miękkich walizek możesz znaleźć na www.wittchen.com.

Gadżety dla podróżników

Drobny podarunek od serca jest zawsze mile widziany, a szczególnie w Święta. Skórzana zawieszka do walizki pozwoli na bezproblemowe odszukanie bagażu w czasie podróży. Ponadto, prezentuje się bardzo stylowo. Wygodę w samolocie, autobusie lub samochodzie zapewni miękka poduszka, w WITTCHEN dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Przydatnym gadżetem dla podróżnika są również silikonowe buteleczki na kosmetyki, zamknięte w transparentnej kosmetyczce zasuwanej na zamek strunowy. Spakowane w przemyślany sposób rzeczy i porządek w walizce to już pierwszy krok do udanego wyjazdu!