Bill Gates po raz kolejny o Windows 7

Bill Gates podczas Windows Digital Lifestyle Consortium w Tokio wspomniał o nadchodzącym Windows 7, wskazując na jego kluczowe cechy, które będą go charakteryzowały.

Założyciel firmy Microsoft stwierdził, że trwają intensywne prace nad następcą Windows Vista i już teraz można zauważyć ogromny postęp. Gates wskazał na wyróżniające właściwości nowego systemu: mniejsze zapotrzebowanie na moc, mniejsza "pamięciożerność" systemu, a zarazem jego większa wydajność.

Atutem Windows 7 ma być również łączność. Dobre połączenia to nie tylko podłączenie i korzystanie z wielu telefonów komórkowych. Zastosowanie nowych technologii może okazać się pomocne szczególnie przy synchronizowaniu danych między kilkoma urządzeniami, wśród których znalazły się te, które nie mają dostępu do internetu i najświeższych informacji.

Reklama

Wygląda na to, że Windows 7 ma nadrabiać braki w Windows Vista. Ten ostatni niestety "podupadł" pod względem wymagań systemowych i sprawności działania, co dotknęło wielu klientów ze starym sprzętem komputerowym.

CentrumXP.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bill Gates | bill

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama